Neseniai pradėjai žaisti? O gal nori patobulinti savo įgūdžius su treneriu?

Registruokis į pamokas pas mūsų trenerius Vilniuje!

Skambink numeriu +370 698 19543

Registruokis pas trenerį Titą
 tel. Nr. +370 (605) 02 308

Titas Mikelevičius – daugkartinis Lietuvos teniso čempionas, treniruojantis žaidžiančius tenisą ir padelį. Padelį žaidžia 6–ius metus. Titas yra Lietuvos padelio ir teniso federacijos rinktinės narys, buvęs kapitonas. Jo indėlis į padelio vystymą Lietuvoje yra labai didelis, nes jis aktyviai prisidėjo prie Lietuvos padelio teniso federacijos vystymo, jos organizuojamų turnyrų rengimo savo patarimais ir aišku puikiu žaidimu.

Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos  patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Nito Brea. 

Vesti treniruotes gali: lietuvių, anglų kalbomis

Veda treniruotes Vilniuje: Bernardinų padelio klubePadelio akademijojeFanų padelio arenoje

Titas apie padelį:

„Padelio žaidimas man suteikia galimybę taikyti teniso taktines žinias, bet padelio žaidimas mane daugiau moko kantrybės, dėmesio ir universalumo. Turiu greičiau prognozuoti priešininko judesius ir jų mušamų kamuoliukų trajektoriją, kad galėčiau priimti teisingus sprendimus atmušant kamuoliuką. Mano svajonė yra žaisti „WPT“ (World Padel Tour),  o dabar prisidedu prie šio žaidimo vystymo ir populiarinimo Lietuvoje. Treniruoju visų lygių žaidėjus tiek pradedančius, tiek šiame sporte norinčius daugiau tobulėti. Savo praktines žinias tobulinu žaisdamas Lietuvoje, taip pat dalyvauju užsienyje organizuojamose turnyruose: Italijoje, Ispanijoje, Lenkijoje.“

Irena Maskolaitienė apie Titą: pas Titą jau treniruojuosi 5-erius metus. Titas man suteikė paitikėjimo savimi, nes tikrai nemaniau, kad galėsiu žaisti padelį, kadangi anksčiau su raketiniu sportu nebuvau susidūrusi. Titas ne tik nuostabus treneris, kuris sistemiškai perduoda padelio žaidimo pagrindus ir šio žaidimo taktiką, bet kaip žmogus yra labai atsakingas, motyvuojantis ir darbštus. Esu jam dėkinga, kad nuo nulinio lygio kaip žaidėjos esu motyvuota padelio turnyrų dalyvė:-)

Registruokis pas trenerę Rūtą
 tel. Nr. +370 620 88 484

Rūta Balalytė – padelio trenerė, kuri savo kelią padelyje pradėjo 2014-aisiais kaip padelio žaidėja ir ilgą laiką buvo 1-oji „padelio raketė“ Lietuvoje. Dabar kadangi mažiau dalyvauja turnyruose, tai atitinkamai reitinginių taškų turi mažiau, bet turbūt visi padelio žaidėjai patvirtins, kad ji viena geriausių padelio žaidėjų Lietuvoje. Rūta labai domisi padelio žaidimu, aktyviai dalyvauja jo plėtroje Lietuvoje. Rūta dažnai žiemos metu leidžia atostogas su padelio rakete Ispanijoje, Argentinoje. Tai šalys, kur padelis tampa tokia pat „religija“ kaip mūsų šalyje krepšinis.

Trenerė turi Argentinos padelio federacijos  patvirtintą trenerio sertifikatą. Ji baigė padelio trenerio mokymus pas vieną geriausių padelio trenerių – Nito Brea. Specializuojasi treniruotėse su vaikais. Ne vienas padelio žaidėjas stebėdamas Rūtos treniruotes žavisi: „iš kur ji turi tiek kantrybės?“ O ji tikrai jos turi…

Vesti treniruotes gali: lietuvių, rusų, anglų, ispanų kalbomis.

Veda treniruotes Vilniuje: Bernardinų padelio klubePadelio akademijojeFanų padelio arenoje

Žaidėja Rūta Jovaišienė apie Rūtą: man patinka jos treniruočių struktūra, kuri yra įdomi ir įvairiapusė. Treniruotės metu Rūta šauniai apjungia fizinio pasiruošimo pratimus ir žaidybinius elementus. Treniruotėje tikrai nenuobodu. Be to, labai malonus ir draugiškas bendravimas.

Žaidėja Greta Akcijonaitė apie Rūtą: Rūta labai metodiškai veda treniruotes, ji labai moka susikalbėti su mano vaikais treniruočių metu. Rūta per žaidybinius elementus pasiekia savo trenerės tikslus vaikų atžvilgiu. Treniruočių metu vyksta ugdymas, vaikai labai noriai eina į jos treniruotes.

Registruokis pas trenerį Germaną
 tel. Nr. +370 682 55042

Germanas Šarkovas – padelio treneris, vienas pirmųjų padelio žaidėjų Lietuvoje, padelį žaidžia 6-ius metus. Germanas labai prisidėjo prie rengiamų Lietuvos padelio teniso federacijos turnyrų kaip aktyvus žaidėjas bei fotografas. Ne kartą jo darytos nuotraukos žaidėjų buvo įvertintos labai teigiamai, o jo užfiksuoti kadrai pildė Lietuvos padelio federacijos nuotraukų galeriją turnyrų metu padarytomis ir įamžintomis akimirkomis.

Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos  patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Nito Brea

Vesti treniruotes gali: lietuvių, rusų, anglų kalbomis

Veda treniruotes Vilniuje: Bernardinų padelio klubePadelio akademijojeFanų padelio arenoje

Germanas apie padelį:

Mane sudomino padelio žaidimas, nes jis panašus į tenisą, kadangi aš žaidžiu ir tenisą. Šis žaidimas man smagesnis, nes kamuoliukas mušinėjamas daugiau kartų ir yra galimybė grąžinti kamuolį priešininkams nuo galinės ir šoninių sienų. Kamuoliukas nuo sienų dažnai būna lėtesnis, todėl lengviau jį valdyti. Šiame žaidime aš daugiau akcentuoju taktiką ir strategiją, skirtingai negu tenise kur absoliutus akcentas yra technika. Be to, šis žaidimas nėra fiziškai aktyvus kaip tenisas, tad jį gali žaisti vyresni žmonės ir vaikai, dėl to aš dažnai treniruoju tėvelius su vaikais, kurie aikštelėje yra lygiaverčiai partneriai linksmai leidžiantys laiką.

 

Registruokis pas trenerį Artūrą
 tel. Nr. +370 652 03002

Artūras Molis – padelio treneris, vienas pirmųjų padelio žaidėjų Lietuvoje, padelį žaidžia 6-ius metus. Artūras padelio tenisą treniruoja visose Vilniaus padelio klubuose, tačiau daugeliui Artūras – Bernardinų padelio klubo veidas, nes jį kiekvieną dieną galima rasti jame. Artūro dėka išaugo padelio žaidėjų gretos, nes jis sugeba perduoti savo „meilę“ šiam sportui kiekvienam besitreniruojančiam. 

Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos  patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Nito Brea. 

Vesti treniruotes gali: lietuvių, rusų, anglų kalbomis

Veda treniruotes Vilniuje: Bernardinų padelio klubePadelio akademijojeFanų padelio arenoje

Artūras apie padelį:

„Man patinka iššūkiai. Padelis – tai kantrybės reikalaujantis sportas, nes turi susikurti situaciją, norint laimėti. Mano nuomone, padelyje ne visada stiprus smūgis svarbiausias, nes jį priešininkas laisvai gali panaudoti prieš varžovą, todėl kantrybė, ramybė ir nuovoka, pasirenkant žaidimo taktiką, man svarbesni kriterijai šiame žaidime. Padelio treniruotės man suteikia galimybę susipažinti su įdomiais žmonėmis, kurie kaskart mane nustebina ir patvirtina, kad padelį gali žaisti kiekvienas. Treniruojant žmones supratau, kad padeliui nereikia išskirtinių fizinių duomenų, užtenka mokėt permušti kamuoliuką per tinklą ir gali žaisti su savo lygio žaidėjais.“